Česko-Slovenský benefiční ples na Tenerife 

18/4/2020 - 20:00 h - Magma Arte & Congresos, Costa Adeje 

Vážené dámy, vážení pánové,

Dne 18. dubna budete mít opět příležitost se zúčastnit Česko - Slovenského benefičního plesu na ostrově Tenerife, který se bude konat v reprezentativních prostorách Magma Arte & Congresos v Costa Adeje.  Proto, aby byl Váš zážitek z plesu co nejpříjemnější, si dovolujeme uvést několik důležitých podrobností:

Oficiální zahájení večera je ve 20:00 hodin. Do sálu Vám umožníme vstup od 19:30 hodin. Po příchodu hosté obdrží skleničku sektu nebo nealholický nápoj a občerstvení formou tapas. 

Dress Code: semi-formal. Výjimečný večer má svůj dress code. V tomto případě jsme vzhledem k hudebnímu programu plesu zvolili semi-formal, to znamená, že u žen se očekávají koktejlové šaty a u mužů tmavý oblek.

Rezervace stolů: Návštěvníkům plesu nabízíme možnost rezervace stolu, aby mohli sedět společně s přáteli. Stoly jsou kulaté pro 8 osob. V případě, že si přejete stůl zarezervovat, kontaktujte nás, prosím, emailem a připojte seznam osob. Rezervaci stolu je možné provést až po zakoupení vstupenky.

Doprava: Hostům plesu doporučujeme využít taxislužbu. Využijte taxislužby Official Taxi Tenerife 0034 922 39 70 74. Nejbližší parkování: parkování je možné na parkovišti přímo u Magma Arte & Congresos.  

Výtěžek z plesu bude věnován ohroženým dětem, které žijí v Aldeas Infantiles na Tenerife a v SOS vesničkách v České republice.

V případě dotazů nám neváhejte zavolat na telefonní číslo 0034606670225 nebo napsat na e-mail info@plesnatenerife.com.